HAKKIMIZDA

Yaşadığımız çevreye, dokunduğumuz hayatlara önem verirken; toplumumuzun değerlerini göz ardı etmeden evlerinize modernlik katıyoruz. Merkezi Kayseri Kocasinan'da bulunan Özbek Hırdavat, yaptığı tüm işlerde özgün olurken kaliteli ürünler ortaya koymayı da amaçlamıştır.

Bu hedef doğrultusunda sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Özbek Hırdavat faaliyetlerini aralıksız büyüterek sürdürmektedir. Firmamız kurulduğundan beri hizmet alanını her geçen gün geliştirerek bölgemizin en çok tercih edilen firmaları arasında yerini almıştır. Firmamız en kaliteli ürünleri ve en bol çeşitleri ile piyasanın en çok aranan firması olmuştur. Ankastre set, evye & aspiratör & davlumbaz, mobilya kulp & askılık, ray & menteşe, banyo aksesuarları, hırdavat & yapıştırıcı & teker ve daha bir çok ürün ile Kocasinan'daki Yapı Malzemeleri Mağazası ve Eski Sanayi'deki ofisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.

VİDEOLARIMIZ

Aldığınız ürünlerle alakalı eğitim veya montaj videoları gibi birbirinden özel içerikleri bu alandan takip edebilirsiniz.

MARKALARIMIZ

Müşterilerinin memnuniyetini ve değerlerini ön planda tutan firmamız ekip çalışmasına önem vermektedir. Şık lezzetler, hayatı kolaylaştıran tasarımlar, gururlandıran mutfaklar için çalışma arkadaşlarımızı özenle seçiyoruz. Dominox, Blum, Silverline Ankastre, Siemens, Çetintaş Evii Ankastre, Hemaks, Kale Kilit, Schock, Adell, Samet Mobilya, Özsan Mobilya, Ukinox, Primanova, Adell, Mad Wolf, Çebi, Dekor Banyo ve bir çok marka için tıklayınız.